Een slimme website regelt meer voor je dan je denkt!

Een slimme website regelt meer voor je dan je denkt!
Klaas heeft een indrukwekkend boek geschreven: Testament van de pers. In dit werk deelt hij zijn ervaringen en inzichten over de journalistiek, en werpt hij een kritische blik op de rol van de pers in de samenleving.
De website is overzichtelijk en gebruiksvriendelijk, met duidelijke informatie over het boek, de auteur en hoe het boek te bestellen is. Bezoekers kunnen eenvoudig meer te weten komen over de inhoud en de achtergrond van Testament van de pers.
Een informatieve en toegankelijke site die recht doet aan de inhoud en de boodschap van Klaas’ boek.
Heb je een vraag over het laten maken van je website? Stuur me gerust een berichtje, ik denk graag met je mee. Bellen kan natuurlijk ook!
© 2020 – 2025 Mango deSign | Lilian de Keyzer | Privacyverklaring | Algemene voorwaarden | KvK nr. 76962091